Hurtownia

Hurtownia akcesoriów meblowych

Hurtownia akcesoriów meblowych powstała w 2005 roku i specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości akcesoriów meblowych. Posiadamy bogatą ofertę produktów czołowych dostawców takich jak Blum, Egger, Peka, Rejs, Laguna, Beko, ITA Tools, Thermoplast, Spax, Design Light, TCO, Ottimo, Niemann, Restol.

Prowadzimy sprzedaż płyt, blatów i obrzeży meblowych firmy Egger oferując szeroki wybór wzorów, kolorów i grubości, dostępny od ręki. Oferujemy usługę cięcia, okleinowania, wiercenia i frezowania, przy wykorzystaniu maszyn firmy Homag. Naszym klientom oferujemy też darmową licencję na oprogramowanie, pozwalające w prosty i szybki sposób na złożenie zamówienia „na odległość” m. in. na gotowe formatki płyt meblowych. Na życzenie klienta, przy odpowiedniej wartości zamówienia, dowozimy towar pod wskazany adres przy wykorzystaniu własnego środka transportu.

Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej firma wypracowała sobie silną pozycję na rynku. Naszym celem jest szybka i kompleksowa obsługa producentów mebli, stolarzy i klientów indywidualnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego show-roomu przy ulicy Wernera 61/63 w Radomiu, gdzie można obejrzeć ekspozycje i uzyskać fachowe porady, jak również zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Paged – dostawca sklejek

Marka PAGED Składy wchodzi w skład grupy PAGED, odpowiadając za sprzedaż sklejek produkowanych w ramach „Dywizji Sklejkowej” Grupy Paged, w skład której wchodzą 4 zakłady produkcji sklejek: w Moragu, Piszu, Ełku i Bartoszycach.

PAGED od ponad sześćdziesięciu lat zajmuje się produkcją sklejki w najrozmaitszych formach – od klasycznej sklejki w arkuszach, poprzez sklejkę pokrytą filmami, polipropylenem, sklejkę dekoracyjną, sklejkę do cięcia laserem, sklejkę z wkładem aluminiowym, korkowym, sklejkę szkutniczą, sklejkę boazeryjną, listwy sklejkowe, płytę stolarską, do skomplikowanych przestrzennie kształtek sklejkowych, obrabianych do najwyższych standardów w najnowocześniejszych centrach obróbczych CNC. Ponadto jest jedynym w Polsce i jedynym z nielicznych na świecie, producentem dwóch specjalistycznych wyrobów: elektroizolacyjnego tworzywa warstwowego o nazwie handlowej ELKON oraz tworzywa warstwowego o nazwie LIGNOFOL, wyróżniającym się wysokimi właściwościami mechanicznymi i wytrzymałościowymi.

Cała produkcja oparta jest na fińskiej technologii firmy RAUTE WOOD. Oferuje wiele rozwiązań dla budownictwa, przemysłu transportowego, meblarskiego i szkutniczego. Wyroby firmy PAGED produkowane są z surowca drzewnego pozyskiwanego z ekologicznie zarządzanych lasów, głównie z obszaru północno–wschodniej Polski oraz wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Do produkcji sklejek PAGED używa takich gatunków drewna jak brzoza, olcha, buk oraz, w przypadku sklejek iglastych, wysoko jakościowej sosny „pinus silvestris”w większości pochodzącej z lasów mazurskich.

Oferowane produkty są certyfikowane znakiem FSC i PEFC.

Katalog produktów – Paged Sklejka 2017