Hurtownia

Hurtownia akcesoriów meblowych

Hurtownia akcesoriów meblowych powstała w 2005 roku i specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości akcesoriów meblowych. W ofercie dostępne są uchwyty meblowe SIRO, maty dekoracyjne SIBU, kołki i haki Cobra do zamocowań w płytach gips-karton. Ponadto szeroka gama produktów czołowych dostawców takich, jak Egger, Blum, Peka, Design Light, Rejs, Laguna, Ita Tools, Spax, Inoxa, Ottimo, Tco, Niemann, Biplast, Spray-Kon.

Prowadzimy sprzedaż płyt, blatów i obrzeży meblowych firmy Egger oferując szeroki wybór wzorów, kolorów i grubości, dostępny od ręki. Oferujemy usługę cięcia, okleinowania, wiercenia i frezowania, przy wykorzystaniu maszyn firmy Homag na magazynie produkcyjnym zlokalizowanym przy ul. Stalowej 3 w Radomiu. Naszym klientom oferujemy też darmową licencję na oprogramowanie, pozwalające w prosty i szybki sposób na złożenie zamówienia „na odległość” m. in. na gotowe formatki płyt meblowych. Na życzenie klienta, przy odpowiedniej wartości zamówienia, dowozimy towar pod wskazany adres przy wykorzystaniu własnego środka transportu.

Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej firma wypracowała sobie silną pozycję na rynku. Naszym celem jest szybka i kompleksowa obsługa producentów mebli, stolarzy i klientów indywidualnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego show-roomu przy ulicy Wernera 61/63 w Radomiu, gdzie można obejrzeć ekspozycje i uzyskać fachowe porady, jak również zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.