Aktualności

Newslettery SIRO – marzec 2018
23 marca 2018

Z przyjemnością informujemy, że oferta dekoracyjnych akcesoriów meblowych SIRO została poszerzona o nową gamę produktów.

Newslettery można pobrać stąd: Newsletter 5/2018 i Newsletter 6/2018.

Proszę zwrócić uwagę na terminy dostępności poszczególnych produktów.
W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z firmą Paged!
20 marca 2018

Marka PAGED Składy wchodzi w skład grupy PAGED, odpowiadając za sprzedaż sklejek produkowanych w ramach „Dywizji Sklejkowej” Grupy Paged.

PAGED od ponad sześćdziesięciu lat zajmuje się produkcją sklejki w najrozmaitszych formach – od klasycznej sklejki w arkuszach, poprzez sklejkę pokrytą filmami, polipropylenem, sklejkę dekoracyjną, sklejkę do cięcia laserem, sklejkę z wkładem aluminiowym, korkowym, sklejkę szkutniczą, sklejkę boazeryjną, listwy sklejkowe, płytę stolarską, do skomplikowanych przestrzennie kształtek sklejkowych, obrabianych do najwyższych standardów w najnowocześniejszych centrach obróbczych CNC.

Ponadto jest jedynym w Polsce i jedynym z nielicznych na świecie, producentem dwóch specjalistycznych wyrobów: elektroizolacyjnego tworzywa warstwowego o nazwie handlowej ELKON oraz tworzywa warstwowego o nazwie LIGNOFOL, wyróżniającym się wysokimi właściwościami mechanicznymi i wytrzymałościowymi.

Więcej informacji

Newsletter SIRO – luty 2018
20 marca 2018

Z przyjemnością informujemy, że oferta dekoracyjnych akcesoriów meblowych SIRO została poszerzona o nową gamę produktów.

Newsletter jest możliwy do pobrania stąd: Newsletter 4/2018.

Proszę zwrócić uwagę na termin dostępności poszczególnych produktów i minimalną ilość zamówienia.
W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Nowość – sprzedaż i obróbka płyt meblowych i blatów roboczych!
20 marca 2018

W październiku br. otworzyliśmy przy ul. Stalowej 3 w Radomiu magazyn, w ramach którego oferujemy naszym klientom możliwość natychmiastowego zakupu płyt, blatów i obrzeży meblowych firmy Egger. Dostępny jest szeroki wybór dekorów, kolorów i grubości. Oferta obejmuje także kompleksowy zakres usług: cięcia, okleinowania, wiercenia i frezowania, przy wykorzystaniu nowoczesnej linii maszyn renomowanej firmy Homag. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nowy katalog Program Ekspres 2017 już dostępny
Nowy katalog Program Ekspres 2017 już dostępny
20 marca 2018

Wygodny i przejrzysty format. Elegancka oprawa graficzna. Prezentacja ponad 230 produktów dostępnych natychmiast. Szeroki wybór materiałów, wzorów, kolorów i rozmiarów.
Katalog dostępny u dystrybutorów na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną strony internetowej
20 marca 2018

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie i oferowanych produktach podanych w nowej, bardziej czytelnej i nowoczesnej, formie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów lokalnych stworzyliśmy dział „Hurtownia”, w którym znajdą Państwo wszechstronną ofertę akcesoriów meblowych pochodzących od najlepszych dostawców obecnych na rynku. Dopełnieniem informacji są inspirujące zdjęcia aranżacyjne oferowanych przez nas produktów, katalogi do pobrania oraz materiały multimedialne.